•  
 •  
 •  
 • mantar-pano-kampanya1
 • mantar-pano-kampanya2
 • mantar-pano-kampanya3

yazitahtasi montaj-bedava

Mantar Pano Çeşitleri

 • Duvar Tipi Mantar Panolar

  Duvar tipi Mantar Pano

  Duvar tipi mantar panolar çerçeve kalitesi açısından üçe ayrılır. Bunlar; ince ahşap çerçeve mantar panolar, kalın ahşap çerçeve mantar panolar ve metal çerçeve mantar panolar'dır. Tek renk olan naturel yüzeyde üretilmekte olup, kategori içerisine girerek filtreden istediğiniz özellikteki mantar pano'yu seçebilir ve online satın alabilirsiniz. Özel ebatlarda üretim için ise lütfen iletişime geçiniz.

  Duvara Tipi Mantar Panolar İçin Tıklayın
 • Ayaklı Mantar Pano

  Ayaklı Mantar Pano

  Teleskopik ayaklı mantar panolar yüksekliği ayarlanabilen, 3 ayaklı mantar pano çeşididir. Arka ayağı katlanabilen teleskopik ayaklı mantar pano aynı zamanda ayakları sıfırlanabilen özelliğe sahiptir. 

  Çeşitleri İncelemek İçin Tıklayın
 • Mobil Ayaklı Mantar Pano

  Mantar Pano

  Mobil tekerlekli mantar panolar tek tarafı mantar pano ve çift taraflı dönebilen mantar pano olmak üzere ikiye ayrılır. Tekerlekli mobil mantar panolar 3 farklı standart ebatta üretilmektedir. 

  Çeşitleri İncelemek İçin Tıklayın
 • Camekanlı Mantar Pano

  Mantar Pano

  Camekanlı yada camlı mantar pano olarak adlandırılan mantar panolar kalın ahşap camekanlı mantar pano ve metal (alüminyum) çerçeve olarak iki farklı çeşitte üretilmektedir. Dış yüzeyi iki adet kilitlenebilen özelliğe sahip olan cam yüzeyden üretilir.

  Çeşitleri İncelemek İçin Tıklayın
 • Pano Mantarı

  mantar-pano-yuzey

  Mantar pano yüzeyi olarak kullanılmaktadır. Pano mantarı kalınlığı 1 mm ila 5 mm arasında değişmektedir. Kendiniz mantar pano yapmak istiyorsanız en mükemmel tercih mantar pano yüzeyidir. 

  Çeşitleri İncelemek İçin Tıklayın

Kumaşlı Pano Çeşitleri

 • Duvara Monte Kumaşlı Panolar

  Mantar Pano

  Duvar tipi kumaşlı panolar çerçeve kalitesi açısından ikiye ayrılır. Bunlar; kalın ahşap çerçeve kumaşlı mantar panolar ve metal çerçeve kumaşlı mantar panolar'dır. Kumaşlı mantar panolar 5 farklı renkte üretilmekte olup, kategori içerisine girerek filtreden istediğiniz özellikteki mantar pano'yu seçebilir ve online satın alabilirsiniz. Özel ebatlardaki üretim için ise lütfen iletişime geçiniz.

  Çeşitleri İncelemek İçin Tıklayın
 • Ayaklı Kumaşlı Pano

  Mantar Pano

  Teleskopik ayaklı kumaşlı mantar panolar yüksekliği ayarlanabilen, 3 ayaklı kumaşlı mantar pano çeşididir. Arka ayağı katlanabilen teleskopik ayaklı mantar pano aynı zamanda ayakları sıfırlanabilen özelliğe sahiptir.

  Çeşitleri İncelemek İçin Tıklayın
 • Mobil Ayaklı Kumaşlı Panolar

  Mantar Pano

  Mobil tekerlekli kumaşlı mantar panolar tek tarafı mantar pano ve çift taraflı dönebilen mantar pano olmak üzere ikiye ayrılır. Tekerlekli mobil kumaşlı mantar panolar 3 farklı standart ebatta üretilmektedir.

  Çeşitleri İncelemek için Tıklayın
 • Camekanlı Kumaşlı Panolar

  Mantar Pano

  Camekanlı yada camlı kumaşlı mantar pano olarak adlandırılan mantar panolar kalın ahşap camekanlı mantar pano ve metal (alüminyum) çerçeve olarak iki farklı çeşitte üretilmektedir. Dış yüzeyi iki adet kilitlenebilen özelliğe sahip olan cam yüzeyden üretilir.

  Çeşitleri İncelemek İçin Tıklayın
 • Kumaşlı Pano Rulosu

  Mantar Pano

  Kumaş kaplı mantar pano şiltesi veya rulosu daha çok kumaşlı mantar pano üreticileri için satılmakta olan ürün grubumuzdur. Çerçevesiz olarak duvara yapıştırabileceğiniz (yapışkanı yoktur) kumaşlı mantar pano ürünüdür..

  Çeşitleri İncelemek İçin Tıklayın

 


Mantar Pano Üretimi

Mantar pano çeşitleri yüzey açısından ikiye ayrılır. Ağırlıklı olarak ofis ve kamu ortamlarında kullanılmak üzere üretilen mantar panolar naturel mantar yüzey ve kumaş kaplı pano olarak satışa sunulmaktadır. Naturel mantar panolar Portekiz'den ithal mantar ağacının (cork) kabuğundan işlenerek üretilmekte olup, dekor açısından ve kullanışlılık açısından tercih edilen bir mantar pano çeşididir. Kumaş kaplı mantar panolar ise yüzeyi kumaş kaplı olup, arka kısmı ise kauçuk ve silikon malzemeden üretilmektedir. Naturel mantar pano ile aynı özelliği taşıyan kumaş kaplı panolar uzun ömürlü oluşu ve nem - rutubet gibi faktörlerden etkilenmemesinden dolayı özellikle okul ve kamu kurumları tarafından tercih edilmektedir. 


Sizin İçin Seçtiklerimiz