Kumaşlı Mantar Pano Toptan Satış Birimi

  Kumaşlı mantar pano talebiniz 10 adet ve üzerinde ise toplu alım ek indiriminden yararlanmak ve özel fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz. Toptan satış ve bayi özel hattımız: 0216 909 09 42

  İstanbul içi toplu alım taleplerinizde indirime ek olarak talep etmeniz durumunda ücretsiz montaj hizmeti verilmektedir. Ücretsiz montaj hizmetinden yararlanmak için 10 adet ve üzeri kumaşlı mantar pano satın almak ve hepsinin aynı adrese monte edilecek olması yeterlidir. 

  İstanbul dışına ücretsiz montaj hizmeti 50 adet ve üzeri satın alımlarda 400 km çevre illere verilmekte olup, diğer bölgelere ise ücretsiz nakliye olarak gönderilmektedir.

 1 2 3
 

Duvar Tipi Kumaşlı Mantar Pano

Duvar tipi kumaşlı mantar panolar duvara asılabilen veya monte edilebilen mantar pano çeşididir. Alüminyum çerçeve mantar pano ve kalın ahşap çerçeve mantar pano olmak üzere iki çeşitte üretilmektedir. Kalite açısından en kaliteli mantar pano çeşidi olup; ofis, okul ve sınıf ortamlarında kullanıma uygundur. Kumaşlı mantar pano yüzeyin arkasında MDF mevcuttur.               

 
  • Kumaşlı pano rulosu olan kumaş altı 8 mm kauçuk kullanılmaktadır. 
  • Arkasında MDF olup, zamanla bel verme yapmaz.
  • Estetik ve paslanmaz alüminyum çerçevesi mantar pano 'ya uzun ömür kazandırmaktadır.
  • Kolay kurulum yapılabilir. Çerçeve köşelerinde bulunan 4 vidanın duvara monte edilmesi yeterlidir.
  • Mantar Panolar üretici firma tarafından 2 sene garantiye sahiptir.